Lugas „Kā dzeloņdrātīs ietīta sirds” apraksts

“Kamēr tā pukst mierīgi, sāpes vēl ir ciešamas, bet, kad tā sāk pukstēt ātri un strauji, tās kļūst neciešamas. Tik neciešamas, ka gribas nomirt.”

Autors: A. Niedzviedzis.

Žanrs: drāma.

Auditorija: no 16 gadu vecuma (lugā nedaudz lamājas).

Apjoms: 47 lpp. A4 formāta lapas. 5 ainas.

Darbojas: 6 sieviešu, 3 vīriešu lomas.

Darbības risinās: divās vietās- darba kabinetā, āra kafejnīcā.

Sižets: Raina ir uzņēmēja ar plaukstošu biznesu, draudzeni, šoferi, mājkalpotāju un vīru Didzi, kurš gan, īsti, nav apmierināts ar savu, novārtā pamestā, vīra lomu. Tomēr, kā izrādās, velns nemaz nav tik melns, kā to mālē un šādam Didža statusam ir zināmas priekšrocības, ko vīriņš nekavējas izmantot. Galvenais ir “neieķerties”. Rainas dzīvē ne mazāko lomu spēlē Lūkass. Uzņēmējs un Rainas draugs. Kā izrādās, tad Rainu, Lūkasu, Didzi vieno kas kopīgs. Tas ir  “Mīlas trīsstūris”. Vai arī tur ir kas cits? Kāds trīsstūris sanāk, ja viņiem pievienojas Kristīne?      

Luga uzrakstīta: 2021. gadā.

Luga pieejama: lugas pirmā aina lasāma Facebook grupā „A.Niedzviedzis. Lugas.” Saziņa ar autoru e-pasts- adzis7@inbox.lv

Darba iestudēšanas gadījumā: jāsazinās ar autoru un ļoti tiek gaidīts uzaicinājums uz pirmizrādi. Pilns lugas teksts lasīšanai, iestudēšanai iegūstams, sazinoties ar autoru e-pastā, vai arī slēgtajā grupā, Facebook “Adzis raksta”.  Autoram ir sadarbības līgums ar AKKA/LAA. Lugas iestudēšanas gadījumā, nepieciešama licence.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *