Lugas “Šurpu turpu”

Četras vecmeitas  uzvar kādā no televīzijas kanāliem  izsludinātā konkursā un iegūst ceļazīmes ceļojumam pa Eiropu. Mākslinieka Anša audžumāte cer   patīkami pārsteigt jauno ģimeni, negaidīti  ierodoties  Itālijā. Francūziete Ženija  velti nekavē laiku un sazinās ar saviem pielūdzējiem  vairākās valstīs. Tajā pašā laikā  Ansis saņem kādu ļoti noslēpumainu vēstuli, kuru izlasot steidzas  atgriezties Latvijā.  Notikumi sākas  pa īstam, kad visi atrodas Francijas lidostā, bet vēl nav satikušies.

 Luga, pēc Brocēnu a/t lūguma tika rakstīta, kā  Tijas Bangas  komēdijas “Septiņas vecmeitas” turpinājums.  Palikušas gan vairs tikai četras vecmeitas, radīti jauni tēli, kā arī  dažu tēlu  vārdi  ir mainīti.

Autors:  Ināra Šteinberga.

Apjoms:  18 A4 izmēra lapas. Izrādes ilgums apm.  50 min.

Žanrs: komēdija 3 daļās.

Auditorija: pieaugušie.

Lomu skaits:  5 sieviešu un 3 vīriešu lomas. Ļaudis lidostā pēc režisora izvēles.

Tēma:  viņas ir dažādas, katra savā ziņā pat smieklīga, bet īstai draudzībai tas neko nenozīmē. Dāmu klubiņš “Cacas” metas piedzīvojumos.

Darbības vietas: dzīvoklis, Francijas lidosta, notāra kabinets.

Norises laiks:  2000 – šie gadi, kad atvēra robežas, pensionāri  aktīvi .apmeklēja datorkursus un protams alka ceļot.

Luga uzrakstīta: 2014.gadā. Rakstnieku savienības rīkotajā drāmas meistarklasē.

Lugas iestudējumi: Brocēnu amatieru teātrī (a/t),  Auces a/t 2015.g., Virbu a/t 2015.g.

Kā iegūt lugas tekstu:  sazinoties ar autori: tel. 26357585, e-pasts: inara48@inbox.lv, vai e-pasts: steinberga.inara@gmail.com

Iestudēšanas nosacījumi:  obligāti jāpaziņo  autorei, ja luga tiks iestudēta, publicēta utt. Iestudējot lugu,  obligāti uz afišām,  kā arī aizpildot anketas (skatēm), pie lugas nosaukuma ir jābūt autores vārdam un uzvārdam.  Par uzaicinājumu uz pirmizrādi autore priecāsies, bet tas nav obligāti. Autorei ir saistības ar AKKA/LAA.

Foto no lugas autores arhīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *