Lugas “Hakatons” apraksts

Vai ar tehnoloģiju straujo attīstību var atrsināt visu? Vai var aizbēgt no neizbēgamā? Luga saduras dažādi pasaules uzskati, raksturi, paaudzes un vērtības. Ironisks skats arī uz mūsdienās, šķiet, visbiežāk lietoto vārdu – “ilgtspēja”… Kā tad ir ar pašu cilvēku ilgtspēju?

Autore: Kristiāna Štrāle Dreika.

Žanrs: traģikomēdija.

Auditorija: pieaugušie.

Apjoms: 37 lpp.

Norises laiks un vieta: mūsdienas, uz ielas, autobusā, pie muižas.

Lomu skaits: 7 sieviešu lomas, 5 vīriešu lomas, ar iespēju pievienot epizodiskas lomas bez teksta (ir lugas versija ar 5 vīriešu un 8 sieviešu lomām.)

Sižets: kādas IT firmas darbinieki pulcējas, lai dotos uz korporatīvo pasākumu. Tā norises vieta un formāts iecerēta kā pārsteigums, un patiešām – neviens nebija gadījis to, ko ierauga galamērķī… Kamēr daži iekļūst komiskos pārpratumos, citi izdomā bēgt… Vai viņiem tas izdosies? Kas patiesībā izrādīsies viņu sagaidītāja – pasākuma vadītāja?

Luga uzrakstīta: 2021.g.

Piezīmes: luga iekļuva Latvijas Nacionālā lugu konkursa pirmajā pieciniekā 2021.g. un tā publicēta Latvijas Nacionālā kultūras centra izdotajā lugu krājumā “Lugas” (2022). Par krajuma iegādi interesēties LNKC un “Dramaturgu asociācijā”(lugas@lugas.lv).

Lugas teksts pieejams: sazinoties ar autori – kkrrii@inbox.lv (autore nav AKKA/LAA autoru pulkā, iestudēšanas atļauju iestudēšanai dod pati personīgi.)

Foto no lugas.lv arhīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *