Lugas “Būda mežā” apraksts

Pieci jaunieši nokļūst pamestā meža būdā un tur ieslodzīti, atklāj savas slēptākās bailes un kaislības. Bet tā nav nejaušība, ka viņi apmaldījās. Kurš ir vainīgais? Varbūt kāds no klasesbiedriem, kuri ,,aizspēlējušies” internetā?   

Autore: Aiva Birbele

Žanrs: drāma.

Auditorija: jaunieši, pieaugušie.

Personāži:   7 pusaudži (tā kā darbība notiek gan reālā būdā, gan virtuālajā vidē, 2 no minētajiem jauniešiem var būt gan kā reālas personas uz skatuves, gan tikai datora ekrānā esošas. Tikai virtuālajā vidē darbojas arī vairāki pieaugušie – skolotāji, vecāki. Viņu dalība ir variējama).

Apjoms:   43 lpp.

Tēma:   cilveks un virtuālā vide, atbildība, bailes, attiecības starp jauniešiem.

Norises laiks: mūsdienas.

Darbības vieta:  būda mežā

Luga iestudēta:  Latvijas Radio, Radioteātris, rež. I.Kolmane 2014.g.

Godalgas: luga uzvarēja Latvijas Radioteātra ,,Restarts” rīkotajā konkursā 2014.g., luga  bija viena no tām, kas tika izvēlēta dalībai projektā ,,36 stundas”, rež. Ģ.Šolis. Luga izvēlēta kā viena no 10 labākajām mūsdienu lugām topošajam laikmetīgo lugu krājumam 2020.g.

Luga iestudēta: Radioteātrī 2014.g., teātra pulciņā “Lidojums” 2018.g., Madonas BJC Teātra studijas „IemīlēTS”  2015.g., jauniešu teātra studijā “Degsme” 2018.g. , Lizuma vsk.Teātra studijā 2015.g. u.c.

Lugas teksts: fragments šeit. Lugas pilns teksts pieejams: luga bija viena no 10 mūsdienu lugām, kuru žūrija izvēlējās iekļaušanai  krājumā “Cilvēkzvērs“(2020).

Audio: Latvijas radio 1 arhīvā šeit.

Autores kontaktinformācija: https://www.blogger.com/profile/01632626108095271403 vai pieejama feisbukā
twitter.com, draugiem.lv . Autore nav AKKA/LAA biedre, tāpēc līgums par darbu izmantošanu jāslēdz personīgi ar autori.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *