Pieredzes stāsts par aritmētiku

Biedrība “Dramaturgu asociācija”, ar sponsores Vinetas Atvaras atbalstu, ir izdevusi manu pieredzes stāstu “Mana aritmētikas grāmatiņa”.

Mērķauditorija ir īpašie bērni un visi tie, kas palīdz bērnam mācīties, bet grāmatiņa var noderēt arī pirmsskolas vecuma bērniem. Tā var iedvesmot vecākus, lai kopā ar bērnu mācītos un apgūtu skaitīšanas prasmes. Grāmatiņas galvenais varonis ir bērns. Viņš mācās saskaitīt, zīmē, spēlē improvizētas klavieres, smejas, kad “6 govis danco polku, 4 mušas sēž uz ragiem”, vingro, dod vārdus cilvēciņiem un iet ar tiem pastaigā gar jūru, pa pļavu.

Grāmatiņā bērns ir radošā procesā. Procesā, kas sagādā prieku, spēlējoties, nebaidoties, ka kļūdīsies vai nezinās.Grāmatiņa ir Draugs, ar kuru var būt kopā katru dienu.Grāmata ir izdota A5 guļformātā ar spirāli, apjoms: 88 lappuses un pielikumi (tabulas, ciparu kartītes utt.) aploksnēs uz vākiem.Grāmatiņu var nopirkt apgādu “Latvijas Grāmata” (t.sk. “Globuss”), “Valters un Rapa” un “Jānis Roze” veikalos, un vairākumā pa īpašu cenu no biedrības “Dramaturgu asociācija”, sazinoties pa epastu biruta.zujane@gmail.com vai lugas@lugas.lv.

Iegādājoties šo izdevumu, Jūs finansiāli atbalstīsiet nākamā lugu krājuma izdošanu!

Foto: Sintija Mikanovska-Mikalovska.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *