Projekta “Lugu konkurss – lugu krājums” ceturtais lugu konkurss

Uzmanību- pagarināts lugu iesniegšanas termiņš!

Biedrība “Dramaturgu asociācija”  aicina piedalīties lugu konkursā “Cilvēksvelme” – lugas par mīlestību, atklājot vārda “mīlestība”  visdažādākās nozīmes un nokrāsas.

Autori var iesūtīt vienu vai divas nepublicētas lugas, kas tapušas, sākot no 2018. gada. Lugas var iesūtīt jebkurā dramaturģijas žanrā. Gan  viencēlienus, gan daudzcēlienus, gan monolugas. Iesūtīšanas laiks – 2023. gada 14. marts. Rezultātu paziņošana – 2023. gada 30. jūnijs. Sīkāku informāciju par lugu konkursu skatīties projekta nolikumā šeit.

 „Cilvēksvelme” ir jau ceturtais lugu konkurss projekta “Lugu konkurss – lugu krājums” ietvaros. Ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu ir izdoti divi lugu krājumi “Cilvēkzvērs” un “Cilvēktīkls”. Pateicoties Vinetas Atvaras finansiālajam atbalstam, top trešais lugu krājums “Cilvēkspārns” (lugas 9+ un jauniešiem).

Projekta mērķis ir akcentēt un parādīt, ka oriģināldramaturģija ir Latvijas laikmetīgās kultūras daļa un lugas ir pastāvīgs, pilnvērtīgs mākslas darbs.

Lugas vērtēsžūrija: Ieva Kalniņa (literatūrzinātniece un LU Latvistikas un baltistikas nodaļas profesore), Jānis Kaijaks (režisors un producents), Vilnis Rullis (režisors, pedagogs), Ināra Andžāne (literatūrzinātniece), Ērika Zirne (teātra zinātniece), Lelde Stumbre un Biruta Zujāne (dramaturģes).  

Lugas iesūtīt elektroniski projekta kuratorei Birutai Zujānei – biruta.zujane@gmail.com.

Viena atbilde “Projekta “Lugu konkurss – lugu krājums” ceturtais lugu konkurss”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *