Ziedot “Dramaturgu asociācijai”

Ziedot ir iespēja uz biedrības SWEDBANK kontu nr. LV80HABA0551047062589 .

Biedrības darbībai nav komerciāla rakstura, līdz ar lūdzam to atbalstīt ar savu ziedojumu. Ziedojot iespējams norādīt ziedojuma mērķi. Šobrīd īpaši aktuāla ir otrā lugu krājuma izdošana. 2020.gada nogalē ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu biedrība izdeva pirmo mūsdienu latviešu autoru lugu krājumu “Cilvēkzvērs“, taču svarīgi ir šo procesu turpināt! Nākamajā krājumā iecerēts publicēt jaunākos viencēlienus, kas radīti ne vēlāk kā 2019.g. Otro krājumu bija un ir plānots izdots šogad un finansējumam izmantot ienākumus no “Cilvēkzvēra” pārdošanas, taču šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ grāmatu tirdzniecība ir daļēji apturēta, un grūti paredzēt, kāda situācija būs turpmākajos mēnešos. Tādēļ Jūsu ziedojums ir īpaši svarīgs! Ziedotājiem tiks piedāvāts gan pirmais, gan otrais lugu krājums par izdevīgu cenu!

Citi iespējamie ziedojumu mērķi:

  1. Dramaturgu/lugu autoru balvas izveidei – katru gadu tiktu apkopoti dati par aktīvākajiem dramaturgiem un lugu autoriem- tiem, kuriem visvairāk lugas iestudētas, publicētas vai citādi izmantotas (piemēram, rīkoti lasījumi).
  2. Vietnes www.lugas.lv attīstīšanai – šī vietne tapusi brīvprātīga darba rezultātē, brīvprātīgi darbojoties un bez zināšanām par mājaslapu izveidi. Piesaistot mājaslapu veidošanas speciālistus, tā kļūtu ērtāk lietojama.
  3. Dramaturģijas konsultācijām. Mūsu vidū ir vairāki pieredzējuši dramaturgi, kas labprāt dalītos ar zināšanām. Tiktu organizēti klātienes vai virtuāli semināri, kas palīzētu autoriem attīstīt savas lugas.

Ziedojot nav obligāti jānorāda ziedojuma mērķis! Var izmantot, piemēram, “Vispārīgām vajadzībām”!

Jūsu ziedojums ir īpaši gaidīts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *